MÖBLER / Bord / Bänk 6754023
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk engelsk engelsk stil england europa europeisk
-
2068 Oljemålning
Tarja Lindholm, Barn på bänk. Signerad, daterad -9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:53
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk engelsk engelsk stil england europa europeisk
-
2068 Oljemålning
Tarja Lindholm, Barn på bänk. Signerad, daterad -9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:53